Omix | İşlem Rehberi
Omix

İşlem Rehberi

1. BİLGİLENDİRME

1.1. İşbu metin Omix Mobil Teknoloji A.Ş (“OMIX”) tarafından https://www.omix.com.tr internet sitesi kullanıcılarına site içi kullanım hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

1.2. İşbu metin https://www.omix.com.tr adresli (“OMIX”) web sitesi üzerinden müşterilerinin üye olarak kayıt olduktan sonra veya üye olmadan sipariş vermeleri halinde web sitesinde yer alan ve özellikleri belirtilen ürünlerin siparişine imkan sağlamak için kurulmuş resmi internet sitedir.

2. SİTE ÜYELİK ŞARTLARI

2.1. Siteden sipariş verebilmeniz için üye olmanıza gerek yoktur. Ancak üyelik aşamaları ve üye olmanız halinde size sağlanacak avantajlar hakkında detaylı bilgi için “Sıkça Sorulan Sorular” Sayfasını ve ''Üyelik Sözleşmesi'' Sayfası üzerinden ilgili maddelerine bakabilirsiniz.

2.2. Üye olarak siteye kayıt olmak için Kullanıcı Sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Üyelik Sözleşmesi ’ne onay vermeniz halinde Üyelik Sözleşmesi nde belirtilen tüm hak ve yükümlülükleri kabul etmiş sayılırsınız.

2.3. Siteye kayıt olmak için ekranında gereken bilgileri doldurduktan ve şifrenizi belirledikten sonra “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

2.4. OMIX’de üye olmadan sipariş vermek istemeniz halinde sipariş aşamasında “Üye Olmadan Devam Et” seçeneğini tıklayarak devam edebilirsiniz. Siparişinizin size ulaşabilmesi için gerekli ad-soyad, T.C. kimlik numarası, adres ve iletişim bilgileriniz talep edilmekte ancak web sitesi içinde herhangi bir üyelik adınıza tanımlanmamaktadır.

3. SİPARİŞ

3.1. Sipariş Onayı

3.2. İptal Prosedürü veya Hata düzeltilmesi

3.2.1. Mümkün olan en kısa süre içinde hatalı veya İptal etmek istediğiniz siparişiniz hakkında bizimle iletişime geçmelisiniz. “Destek” alanından veya 0 (850) 474 66 49 numaralı müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

3.2.2. İptal ve iade durumunda ücret iadesi için İade Politikası ve Sıkça Sorulan Sorulan Sorular (SSS) bölümünden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

3.3. Fatura

3.3.1. https://www.omix.com.tr internet sitesi Omix Mobil Teknoloji A.Ş’ye ait olmakla birlikte ürün satışları Mobile Point Bilişim Hizmetleri A.Ş. üzerinden yapılmaktadır.

3.4. Ödeme

3.4.1. https://www.omix.com.tr üzerinden vereceğiniz siparişlerin ücretini, Online Ödeme Yöntemi kullanarak banka kartı, kredi kartı veya benzer bir ödeme aracı ya da diğer ödeme sistemleri vasıtasıyla anında online ödeme yöntemleri ile ödeyebilirsiniz. Online Ödeme Yöntemi seçeneği kullanılarak yapılan ödemelerde, kartın hamili haricinde bir başkası tarafından hukuka aykırı şekilde kullanılması halinde 23.02.2006 tarihli 5464 sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu ve 10.03.2007 tarihli ve 26458 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik ve ilgili mevzuat hükümlerine göre işlem yapılır.

4. VERİ GİRİŞİ DÜZELTME

4.1. Vergi girişlerinizdeki, siparişlerinizdeki ve işlemlerinizdeki hataları gidermek için [email protected] adresimize e-posta atabilirsiniz.

5. KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

5.1. Kişisel Verilerin korunması ile ilgili yasal metinlerimize buradan ulaşabilirsiniz.